Dutch for Children

Online Nederlandse leerkracht en oprichter van Dutch for Children stelt zich voor!
Als leerkracht en oprichter van Dutch for Children stel ik me graag aan jullie voor. Mijn naam is Wendy van Dalen.
Mijn passie is het Nederlandse onderwijs verzorgen voor kinderen over de hele wereld. Als expat en moeder leef ik me goed in, in de situatie van jullie kinderen. Ik werk dan ook graag vanuit de belevingswereld van het kind; ik leef me in in de situatie waarin het kind op dít moment woont en leeft. Bij mij staan aandacht en kwaliteit voorop.
Met veel gedrevenheid en professionaliteit werk ik aan ons bedrijf Dutch for Children. Ik be enorm trots op ons team van leerkrachten die zelf ook overal ter wereld wonen. Ook zij delen het enthousiasme om kinderen op maat les te geven.
Samen zorgen we voor kwalitatief hoog Nederlands onderwijs op maat in het buitenland en in Nederland. Samen zijn wij Dutch for Children.
De opleidingen die ik heb gevolgd zijn:
- diverse cursussen online leren- en lesgeven;
- teaching English as a second or Foreign Language (TEFL);
- leerkracht basisonderwijs;
- sociaal- en organisatiepsychologie aan de Universiteit in Leiden
Mijn werkervaring is:
- directeur van Dutch for Children vanuit de Dominicaanse Republiek
- het online (expat)onderwijs in Nederland en Curacao;
- online Nederlandse Taal- en Cultuurlessen over de hele wereld;
- het reguliere onderwijs in Nederland;
- het Natuurlijk Leren-onderwijs in Nederland;
- bijles en remedial teaching in Nederland;
- voor- en vroegschoolse educatie in Spanje en in Nederland.
Overige informatie:
- De talen die ik beheers zijn Nederlands, Engels, Spaans en ik versta Papiamentu
- Ik heb gewoond in Aruba, Spanje, Nederland en Curaçao
Wil je lezen over de missie en visie van dit bedrijf, lees hier over onze ideeën en plannen of vraag direct een gratis kennismakingsgesprek of proefles aan.
