
Dutch for Children

Ervaringen met Dutch for Children
Lees hier over ervaringen met Dutch for Children. Dit zijn de ervaringen en reviews van andere ouders van expat kinderen, die online Nederlandse les kregen bij Dutch for Children. Deze ervaringen zijn geschreven door ouders en kinderen overal ter wereld. De kinderen volgden bijvoorbeeld het basisonderwijs online, het voortgezet onderwijs of losse lessen en modules. Ook vind je ervaringen van ouders van peuters en kleuters die online Nederlandse lessen volgden, en NT2 online leerlingen.
Wil je zelf je ervaring delen? Graag! Lees hier hoe je jullie ervaring deelt.
I was overall very satisfied with your institution!
Furthermore, I would like to share that the classes run by Merel were excellent. She is a very friendly, fun, and lovely teacher. Her style was great and she was a very pleasant lady to interact with.
Thank you for all the help and maybe we connect again in the future.
Dutch for Children is the best online school! We doen zoveel verschillende dingen.
De ene keer lezen we, dan gaan we iets (een verhaal) verzinnen en dan schrijven. De andere keer verzinnen we eerst een verhaal en mag ik daarna een strip maken; gewoon tekenen. Ook de spelletjes zijn geweldig!
Ik vind de teksten over Fortnite erg leuk en de juf vindt het niet erg als ik iets een beetje gek zeg.
Een paar maanden voordat ik met mijn dochter Nina (11) vanuit Colombia naar Nederland terug verhuisde zijn we begonnen met online lessen bij Dutch for Children, met juf Marieke.
Nina had haar hele lagere schooltijd op een lokale Spaanstalige school gezeten, en hoewel ik thuis al die jaren Nederlands met haar was blijven spreken, konden wij haar niet zover krijgen om Nederlands te spreken. De korte maar intensieve periode waarin ze les heeft gekregen via Dutch for Children zijn ontzettend belangrijk geweest. Ze heeft het zelfvertrouwen en de praktijkervaring opgedaan om eindelijk in het Nederlands te gaan communiceren, en voor mij viel er een last van mijn schouders doordat ik er op kon vertrouwen dat haar niveau goed genoeg was om op de Nederlandse basisschool in te stromen. Ook dankzij de hulp van juf Marieke trouwens, die enorm heeft geholpen in het contact met de school in Den Haag waar Nina op terecht is gekomen.
Our four year old son Pieter absolutely loved the lessons provided by Dutch for children. Juf Anja van der Zee-Bennis is so engaging, with her hand puppet Pien, her funny Dutch children’s books and her exciting experiments with the aquarium. What will float and what will sink? Pieter really enjoyed his lessons and it significantly helped to improve his Dutch. We highly recommend Dutch for Children!
Onze kids hebben les van Wendy gehad toen we nog op Curacao woonden – goede ervaring / aanrader!
My boys have been having lessons with Wendy for the past 6 months in order to help them with the transition of going from the IB system into the Dutch system.
Wendy has a fantastic way to keep the lessons interesting and she manages to engage them for an hour each over Skype. She is using various methods to bring the message across and builds the lessons around the interests of the kids.
If you are looking for support for your kids to get their levels up in their Dutch, I would happily recommend Wendy.
Ruim vijf jaar wonen wij (mijn man, twee zoons 14 en 16) in Texas. Omdat beide kinderen hier naar een publieke school gaan, krijgen zij geen Nederlandse les. Bijna 4 jaar kregen zij elke week les. Maar vrij plotseling moesten wij door omstandigheden in 2018 een nieuwe juf vinden. Door een super enthousiaste vriendin kregen wij de gegevens van Dutch for Children. Juf Wendy is erg goed in het inleven en enthousiasmeren van mijn twee zoons. Elke les is gevarieerd en boeiend. Echt een aanwinst voor onze kinderen en wij zijn heel blij met deze manier van lesgeven.
Wij wonen in Houston, TX en onze zoon, van 8 jaar, heeft online Nederlandse les van juf Wendy. Omdat juf Wendy de lessen op maat maakt is iedere les voor hem een feestje! Ook komen zijn favoriete onderwerpen zoals voetbal, zwemmen & Freek Vonk tijdens de les regelmatig voorbij, waardoor het voor hem naast leerzaam ook altijd leuk is. De lestijden zijn vast, maar in overleg kan er altijd een keer worden afgeweken. Super flexibel!Wij kunnen Dutch for Children and more echt aanraden voor Nederlandse kinderen in het buitenland!
Wendy heb ik leren kennen via een FB-groep voor het online werken vanuit het buitenland. Het bedrijf van mijn man ga ik daarom adviseren om de expats zelf een keuze te laten maken. Dutch for Children and more ga ik zeker aanbevelen! Wendy´s manier van werken spreekt mij enorm aan, omdat het maatwerk is en aansluit bij de wensen en behoeften van het kind.
Deze zomer gaan we terug naar Nederland en daar zoeken we nu naar een geschikte school voor onze twee meiden. Met Wendy kon ik daar fijn over sparren en ze gaf me goed advies over het type onderwijs in Nederland, de mogelijkheden, waarop we moeten letten en welke verdiepende vragen ik kan stellen om tot een juiste keuze te komen.
Eenmaal in Nederland willen we graag dat onze meiden de Engels en Spaanse taal blijven gebruiken. Nu ik weet dat Wendy dat ook kan, weet ik waar we terecht kunnen!
Wendy tutored my son after we just moved to the Netherlands. She helped him immensely to improve his confidence with speaking Dutch and really helped bring him on with reading and writing in Dutch. Wendy has a great rapport with the kids, and uses their interests to motivate them in their learning; my son always looked forward to his lessons with Wendy. I wouldn’t hesitate in recommending Wendy to give your child extra support, whether that be with language or maths.
Na jarenlang Nederlandse les op NOB-scholen volgen 2 van onze kinderen nu ruim een jaar les bij Wendy (gestart in groep 5 en 7), en dat bevalt bijzonder goed. De lessen zijn een-op-een, en daardoor erg effectief. De kinderen werken de stof van hun leerjaar door, maar Wendy houdt daarbij goed rekening met de sterke en zwakke punten van elk kind. Daarnaast weet ze de kinderen bij de les te houden door ‘saaie’ theorie af te wisselen met creatievere opdrachten en een educatief spelletje. Het huiswerk is zinvol, maar ook daarbij let ze weer er op dat het niet te saai wordt. Wendy is ook flexibel, we hebben vaste tijden voor de lessen, maar als daar een keer iets tussen komt lukt het altijd wel die les op een ander moment in te halen.
Zelf heb ik Engelse les van Wendy gehad. Eerst vond ik Engels niet zo leuk en kon ik het ook niet zo goed. Maar dankzij Wendy ben ik het meer gaan begrijpen. Ik vind het nu ook leuker om Engels toe te passen. Wendy zorgde er altijd voor dat de lessen leerzaam en leuk waren. Dat deed ze door gebruik te maken van spelletjes en filmpjes. Dat hielp voor mij heel erg. Ook was het een hele luxe dat ik privé les kreeg. Al met al waren het top lessen!!! Echt een aanrader dus! Isa – 11 jaar.
Isabel vond het heel prettig om RT (remedial teaching) begrijpend lezen van Wendy te krijgen. De duidelijke stapsgewijze aanpak werkte voor Isabel heel goed. Ze kreeg in een aantal weken ‘onder de knie’ hoe ze een stuk tekst het beste kan aanpakken. Dit werd direct zichtbaar in haar resultaten op school. Ook erg prettig is dat Wendy van elke les een terugkoppeling geeft per mail. Zo bleven wij als ouders goed op de hoogte. Daarnaast heeft Wendy meegedacht over hoe in gesprek te gaan met de leerkrachten van school en over de vervolgaanpak wat betreft het technisch lezen, het vergroten van de woordenschat en de spelling.